Jak objednávat

Distribuce CZ s.r.o. může uskutečňovat prodej imunologických preparátů za účelem očkování do zdravotnických zařízení na základě §77 zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech osobám s oprávněním k poskytování zdravotních služeb (odběratel prokáže oprávnění k poskytování zdravotních služeb podle §19 zákona č. 372/2011 Sb. nebo dle původního zákona č. 160/1992 Sb.). Odběratel nám poskytne kopii registrace nestátního zdravotnického zařízením a po poskytnutí těchto údajů je možno objednávat očkovací látky.

Objednávku lze provést telefonicky na bezplatné lince 800 800 190, prostřednictvím objednávkového systému na stránkách www.distribucecz.cz (na základě vyplnění registračního formuláře), emailem ptacek@distribucecz.cz.

Objednané zboží dodáváme po potvrzení objednávky dle pravidelného intervalu rozvozů po území Čech, pokud není jinak domluveno. Termín dodání je potvrzen během telefonické objednávky či potvrzujícím e-mailem. Dodávky očkovacích látek jsou realizovány zdarma prostřednictvím vozidel naší firmy vybavených chladícím zařízení pro transport termolabilních látek s automatickým záznamníkem teplot dle pravidel správné distribuční praxe (pravidelně je kontrolováno SÚKLem) .

Převzít vakcíny v ordinaci lékaře může lékař. Převzetí je potvrzeno razítkem a podpisem na dodacím listu a faktuře.

Jak objednávat prakticky

Objednávkový systém webové rozhraní

Na stránkách www.distribucecz.cz je možno se registrovat do automatického objednávkového systému. V rámci registrace bude lékař požádán o vyplnění základních údajů. Přihlašovací údaje do webové objednávky očkovacích látek si vytvoříte osobně. Po prověření údajů o oprávnění k nákupu imunologických preparátů dle zákona, Vám bude zaslán informativní email o umožnění provádět nákup očkovacích látek. Po prvním přihlášení do objednávky Vás žádám o kontrolu či úpravu kontaktních údajů.

Telefonicky

Linka zdarma 800 800 190

E-mail

ptacek@distribucecz.cz